Rozpoczęła się rozbudowa ŚDS w Piszu

[fusion_text]

Siódmego grudnia br. rozpoczęły się prace budowlane, które mają na celu powiększenie ŚDS w Piszu. Jest to kolejny etap rozwoju naszego ośrodka. W ramach prowadzonych prac powstanie nowa pracownia terapeutyczna oraz zostaną połączone budynki w których działa ŚDS w Piszu.

Budowa tego etapu zostanie sfinansowana przez Ewangelickie Stowarzyszenie BETEL oraz Środowiskowy Dom Samopomocy w Piszu. Na ten wyjątkowy cel stowarzyszenie otrzymało dotacje celową z „Rotary Club Hamburg Haake” w wysokości 19 000,00 Euro. W tym miejscu serdecznie dziękujemy naszym partnerom za okazaną pomoc.

Niniejsza inwestycja będzie stanowiła wkład własny stowarzyszenia do dalszej rozbudowy, którą mamy nadzieję szybko rozpoczniemy. W drugim etapie planowane jest dalsze powiększenie ośrodka o kolejne pracownie.

Rotary International jest stowarzyszeniem klubów Rotary (Rotary Club) na świecie, wyznającym oficjalne credo „Służba na rzecz innych ponad własną korzyść”. Obecnie w ponad 200 krajach jest 1,2 mln rotarian zrzeszonych w ponad 32 tysiącach klubów.

[/fusion_text]